Stránka sa načítava
DEGUSTÁCIEVÍNO, VÝHĽAD, ZÁŽITOK

Víno, priatelia a príjemné prostredie - ideálna kombinácia! Zažite spoločné chvíle s priateľmi pri degustácií našich kvalitných vín. Radi Vám predstavíme naše vína či už u nás alebo na inom mieste! Spomaľte, a užite si dokonalý večer pri pohári dobrého vína!

Viac info

PERSONIFIKOVANÉETIKETY

Víno s unikátnou etiketou u nás nie je problém! Vytvoríme Vám Vašu vlastnú personifikovanú etiketu s menom nevesty a ženícha na svadbu, alebo s vašim logom a poďakovaním ako darčekové firemné víno. My vyrobíme – Vy darujete.

Viac info

DARČEKOVÉPREDMETY

Ste alebo poznáte fanúšika našich vín? Ponúkame Vám naše darčekové predmety a to brandované poháre, vyvŕtky, tričká, čapice, vesty a iné. Možno niekoho potešíte aj darčekovou poukážkou, ktorú môže využiť na nákup našich vín alebo degustáciu.

Viac info

OSLAVYA EVENTY

S vínom je vždy lepšia nálada a preto Vašu oslavu či firemný teambuilding radi zorganizujeme u nás v novej degustačnej miestnosti s krásnym výhľadom na celé Šenkvice. Zabezpečíme pre vás pitný režim ale aj chutné občerstvenie. Spravíme Vám prehliadku výrobných aj archívnych priestorov nášho vinárstva. Naše miesto je vhodné pre letné oslavy, párty a degustácie.

Viac info

VÍNNYSTAN

Vieme prísť s našim vínom kamkoľvek! Vínne akcie alebo aj váš firemný event môže ochutnať naše víno JURÁŠEK! Radi prídeme za vami, spravíme degustáciu našich vín a porozprávame Vám aj o našich vínach.

Viac info