Stránka sa načítava
DEGUSTÁCIEVÍNO, VÝHĽAD, ZÁŽITOK

Víno, priatelia a príjemné prostredie - ideálna kombinácia! Zažite spoločné chvíle s priateľmi pri degustácií našich kvalitných vín. Radi Vám predstavíme naše vína či už u nás alebo na inom mieste! Spomaľte, a užite si dokonalý večer pri pohári dobrého vína!

Viac info

OSLAVY& EVENTY

S vínom je vždy lepšia nálada a preto Vašu oslavu či firemný teambuilding radi zorganizujeme u nás v novej degustačnej miestnosti s krásnym výhľadom na celé Šenkvice. Zabezpečíme pre vás pitný režim ale aj chutné občerstvenie. Spravíme Vám prehliadku výrobných aj archívnych priestorov nášho vinárstva. Naše miesto je vhodné pre letné oslavy, párty a degustácie.

Viac info

PERSONIFIKOVANÉ ETIKETY& DARČEKY

Víno s unikátnou etiketou u nás nie je problém! Vytvoríme Vám Vašu vlastnú personifikovanú etiketu s menom nevesty a ženícha na svadbu, alebo s vašim logom a poďakovaním ako darčekové firemné víno. My vyrobíme – Vy darujete.

Viac info

SVADOBNÉVÍNA

Váš svadobný deň je výnimočný, preto by malo byť všetko dokonalé. Ako aj vaše svadobné víno a etiketa na ňom. Vyrobíme Vám krásnu etiketu na víno s Vašimi menami, ktoré darujete ako pamiatku na Váš veľký deň Vašim blízkym ako výslužku. Radi Vám zabezpečíme aj na Vašej hostine vínny bar, ktorý určite ocenia Vaši hostia.

Viac info

VÍNNYSTAN

Vieme prísť s našim vínom kamkoľvek! Vínne akcie alebo aj váš firemný event môže ochutnať naše víno JURÁŠEK! Radi prídeme za vami, spravíme degustáciu našich vín a porozprávame Vám aj o našich vínach.

Viac info