Stránka sa načítava
VITAJTEVÍNO JURÁŠEK

Pod názvom Víno Jurášek sa skrýva malé rodinné vinarstvo zamerané na výrobu jedinečných vín vyrábaných najmä s láskou k svojim zákazníkom a ich chutiam.

Sme malé vinárstvo, ktoré svoje skromným množstvom vyrobeného vína za rok dbá najmä na jeho kvalitu, intenzívne chute a cit, ktorý si každá jedna odroda hrozna zaslúži. Našou prioritou je starostlivo uchovávať tradičnú filozofiu pestovania hrozna, z ktorého sú naše vínka vyrábané. Sme teda nielen pestovateľmi, ale aj partnermi podporujúci tradičné pestovanie a starostlivosť o hrozno, ktorých následnou úlohou je vyvolať najmä radosť a dobrodružstvo s každým dúškom.

Pôsobíme v obci Šenkvice a táto milá činnosť spojená s pestovaním a spracovaním hrozna a výrobou vína nám intenzívnejšie učarovala v roku 2014. S ročníkom 2015 sme po prvý raz zaregistrovali naše vína aj na súťažiach, pričom výsledok bol milým prekvapením. Získali sme niekoľko zlatých, strieborných a aj bronzových medailí, ba dokonca sme sa umiestnili aj na priečkach šampiónov vín výstavy. Všetky následne získané ocenenia s ostatnými ročníkmi vín, sú pre nás silným motivačným prvkom, ktorý nám dodáva silu, chuť a vytrvalosť pristupovať k hroznu s láskou a pokorou.

Veríme, že ochutnaním našich produktov objavíte všetky chute, ktorými sú jednotlivé odrody výnimočné. Je predsa potešením poštekliť chuťové poháriky niečím jedinečným.

2020

Otvárame novú priestrannú terasu s výhladom na celé Šenkvice

2019

2019 - Consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation.

2018

2018(a) - Consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation.

2016

2018 - Consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation.

2017

2017 - Consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation.

2016

z malovýroby za

2000

experimentálne začiatky