ČO PONÚKAME

Víno Jurášek je vinárstvo s duchom a citom k požiadavkám svojich zákazníkov.

Našou snahou je byť najmä Vašim partnerom pri rôznych životných udalostiach a situáciách, na ktoré budete ešte dlho v dobrom a s láskou spomínať.

Chystáte svadbu?

Blíži sa Vám deň, keď si vzájomne poviete „Áno beriem“?  Tento čarovný a jedinečný moment musí byť magický nielen pre novomanželov, ale aj pre všetkých blízkych, s ktorými ste sa radosť z tejto skutočnosti rozhodli zdieľať. Ponúkame Vám preto kompletný servis so zabezpečením kvalitného vína na svadobnú hostinu a svadobné výslužky. Pre podčiarknutie výsledného efektu Vášho dokonalého svadobného dňa, sa po vzájomnej dohode prispôsobíme Vašim požiadavkám s farbou fľaše, etiketou (aj vlastný motív etikety) a odtieňom uzáveru.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať ktorýmkoľvek  zo spôsobov uvedeným v sekcií Kontaktujte nás!

Hľadáte nápad na  teambuildingovú akciu?

Ste výborný kolektív a plánujete si ďalšiu spoločnú akciu plnú zábavy a dobrej nálady? A čo tak doplniť ju o riadenú degustáciu vín, spojenú s odborným výkladom o výrobe a spracovaní hrozna priamo na mieste konania Vašej spoločnej akcie?  Skĺbi sa tak príjemné s užitočným, kedy sa pri jednotlivých degustačných vzorkách môžete dozvedieť čo to o pôvode odrody, ako aj o spôsobe jej spracovania, ktorým sa znásobuje výsledný efekt.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať ktorýmkoľvek zo spôsobov uvedeným v sekcií Kontaktujte nás!

Blíži sa Vám oslava okrúhlych narodenín, krstiny, promócie, či iná príjemná udalosť v kruhu Vašej rodiny a priateľov?

Aj na tieto príjemné životné udalosti je nám cťou byť Vašimi partnermi. Pri príležitostí osláv dôležitých životných medzníkov sa Vám pokúsime poskytnúť služby, ktoré pocit z príjemne strávených spoločných chvíľ  znásobia a momenty radosti s rodinou a blízkymi priateľmi povýšia na vyššiu úroveň. Ponúkame Vám preto kompletný servis so zabezpečením kvalitného vína na rodinnú hostinu, záhradnú grilovačku, prípadne riadenú degustáciu vín, spojenú s odborným výkladom o výrobe a spracovaní hrozna priamo na mieste konania Vašej spoločnej akcie.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať ktorýmkoľvek zo spôsobov uvedeným v sekcií Kontaktujte nás!